Personal

Personale

Her har du oss som jobber i Gocciani og vi har alltid som mål og hjelpe deg på absolutt beste mulig måte. Her ser du også kontaktinformasjon for å kontakte noen av oss direkte.
Bestillinger gjøres lett på våres hjemmeside eller du kan kontakte oss på info@gocciani.no eller på telefon 23 65 44 31. Kontaktperson Gocciani Norge er Lillian Tomren epost: lillian@gocciani.no

Ønsker du å kontakte vår innredningsekspert direkte, kan du også sende Jacob en epost på: jacob@gocciani.se


Kontakt oss gjerne

André

André

VD


André Engström
0304 - 60 00 67
andre@gocciani.se

Jacob

Jacob

Inredningsansvarig


Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se

Jenny

Jenny

Utbildningsansvarig


Jenny Balchin
0304 - 60 00 61
jenny@gocciani.se

Isabelle

Isabelle

Kundtjänst


Isabelle Johannesson
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se

Tomas

Tomas

Kundtjänst


Tomas Frånberg
0304 - 60 00 60
tomas@gocciani.se

Stefan

Stefan

Försäljningschef


Stefan Ekström
0766 - 77 05 43
stefan@gocciani.se


Rasmus

Rasmus

Säljare


Rasmus Sivermalm
0766 - 77 05 45
rasmus@gocciani.se

Anneli

Anneli

Säljare


Anneli Kalfjäll
0705 - 67 00 65
anneli@gocciani.se

Jane

Jane

Inköp


Jane Lindström
0304 - 60 00 60
jane@gocciani.se

Ellionor

Ellionor

Föräldrarledig


Ellionor Engström

Andreas

Andreas

Marknadschef / IT-ansvarig


Andreas Rutgersson
0304 - 60 00 69
andreas@gocciani.se

Malin

Malin

Lager


Malin Gaarden


Joakim

Joakim

Lager


Joakim Svensson

Morgan

Morgan

Ekonomi


Morgan Wallin
0304 - 60 00 63
morgan@gocciani.se

Christopher

Christopher


Christopher Rosén
0304 - 60 00 68
christopher@gocciani.se

Helén

Helén

Grundare av Gocciani.

Arbetar inte i den dagliga verksamheten utan håller då och då föreläsningar och kurser.

Helén Engström