Personal

Personale

Her har du oss som jobber i Gocciani og vi har alltid som mål og hjelpe deg på absolutt beste mulig måte. Her ser du også kontaktinformasjon for å kontakte noen av oss direkte.
Bestillinger gjøres lett på våres hjemmeside eller du kan kontakte oss på info@gocciani.no eller på telefon 23 65 44 31.
Kontaktperson Gocciani Norge er Lillian Tomren e-post: lillian@gocciani.no
Ønsker du å kontakte vår innredningsekspert direkte, kan du også sende Jacob en epost på: jacob@gocciani.se


Kontakt oss gjerne

Personal

Lillian

Country Manager Norway
Lillian K. Tomren
00 47 23 65 44 31
lillian@gocciani.no


Personal

Siri

Fargekonsulent Kemon og Luxury
Siri Yvonne Taraldset Nomerstad
info@gocciani.no

Personal

Bella

Ordre
Isabelle Johannesson
23 65 44 30
info@gocciani.se


Personal

Ellionor

Ordre
Ellionor Engström
23 65 44 30
ellionor@gocciani.se


Personal

Emma

Ordre
Emma Dauksz
23 65 44 30
info@gocciani.se


Personal

Stefan

Salgsjef
Gocciani Sverige

Stefan Ekström
0766 - 77 05 43
stefan@gocciani.se

Personal

André

Adm. Direktør
André Engström
0304 - 60 00 67
andre@gocciani.se


Personal

Christopher

Eksport/Vice President
Christopher Rosén
0304 - 60 00 68
christopher@gocciani.se


Personal

Jacob

Innredningsansvarig Sverige og Norge
Jacob Borg
0304 - 60 00 65
jacob@gocciani.se


Personal

Jenny

Kursansvarlig Sverige og Norge
Jenny Balchin
0304 - 60 00 64
jenny@gocciani.se


Personal

Linnéa

Kurs
Linnéa Beijar
0304 - 60 00 61
linnea@gocciani.se


Personal

Jane

Innkjøp
Jane Lindström
0304 - 60 00 62
jane@gocciani.se


Personal

Andreas

Markedssjef & IT-ansvarig
Andreas Rutgersson
0304 - 60 00 69
andreas@gocciani.se


Personal

Kristina

Markedskoordinator
Kristina Bohlin
0736 - 10 16 28
kristina@gocciani.se


Personal

David

Fotograf & Visual Artist
David A Ellersten
0304 - 60 00 60
david@gocciani.se


Personal

Malin

HR- & Økonomi ansvarlig
Malin Andersson
018 - 13 09 65
malin.andersson@gocciani.se


Personal

Malin

Lagersjef
Malin Gaarden
0304 - 60 00 60
malin@gocciani.se


Personal

Malin

Lager
Malin Madsen
0304 - 60 00 60
info@gocciani.se


Personal

Helén

Grundare av Gocciani.
Helén Engström
Arbetar inte i den dagliga verksamheten utan håller då och då föreläsningar och kurser.